Poznaj naszą ofertą | Spróbuj doskonałych kiełbas

Kiełbasy cienkie

Kiełbasa rusztowa

Kiełbasa przygotowywana ze średnio rozdrobnionej, peklowanej wieprzowiny i wołowiny. Przyprawiana mieszanką naturalnych przypraw, w których dominują: pieprz, czosnek, gałka muszkatołowa i gorczyca. Kiełbasa parzona i wędzona w naturalnej osłonce z wieprzowego jelita.

Wyśmienita kiełbasa rusztowa, która wspaniale smakuje zarówno z grilla, jak i smażona czy podgrzana w wodzie. Kiełbasa o wyrazistym, ostrym smaku.

Kiełbasa pyszna

Pyszna kiełbasa przyrządzana jest ze średnio rozdrobnionego, wieprzowego i wołowego, peklowanego mięsa. O jej niepowtarzalnym smaku decyduje oryginalna mieszanka przypraw, wśród których znajdują się: pieprz, cebula i kolendra. Kiełbasa wędzona i parzona w naturalnej osłonce z wieprzowego jelita.

Doskonała kiełbasa świetnie nadająca się do podania zarówno na ciepło, jak i na zimno. Świetnie smakuje z grilla lub na zimno w kawałkach, podana jako smaczna, aromatyczna przekąska.

Kiełbasa śląska

Klasyczna kiełbasa śląska przygotowywana jest z peklowanej, średnio rozdrobnionej wołowiny i wieprzowiny. Swój smak, który cenią tysiące Polaków, zawdzięcza dodatkowi: czosnku, kolendry i pieprzu. Kiełbasa w naturalnej osłonce z wieprzowego jelita.

Kiełbasa śląska od zawsze gości w polskich domach. Jest idealną przekąską, zgrzana lub pieczona urozmaica śniadania i kolacje. Doskonale smakuje również upieczona na grillu.

Kiełbasa ze wsi

Kiełbasa ze wsi przyrządzana jest z peklowanego, średnio rozdrobnionego, wieprzowego mięsa. Przyprawiana naturalnymi, pikantnymi przyprawami i czosnkiem. Kiełbasa wędzona i parzona, w naturalnej osłonce z wieprzowego jelita.

Kiełbasa o pikantnym smaku, w którym wyczuwalna jest nuta czosnku. Doskonale smakuje zgrzana w wodzie, pieczona, smażona lub z grilla.

Kiełbasa śniadaniowa

Doskonała kiełbasa przyrządzana z mięsa wołowego. Przewodnimi nutami jej smaku są delikatny smak pieprzu i czosnku. Kiełbasa w naturalnej osłonce z wołowego jelita.

Kiełbasa śniadaniowa doskonale nadaje się do zjedzenia po podgrzaniu w wodzie lub z grilla. Jej łagodny, delikatny smak przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi kiełbasy.

Kiełbasa zwyczajna

Kiełbasa zwyczajna przyrządzana jest z peklowanego, średnio rozdrobnionego wieprzowego i wołowego mięsa. Swój smak zawdzięcza mieszance pikantnych przypraw z nutami: pieprzu, czosnku i majeranku. Kiełbasa wędzona i parzona w naturalnej osłonce z wieprzowego jelita.

Doskonała kiełbasa o pikantnym smaku. Doskonale nadaje się do zgrzania, pieczenia lub smażenia. Świetnie smakuje z grilla.

Kiełbasa z serem

Kiełbasa z serem przygotowywana jest z peklowanej średnio rozdrobnionej wieprzowiny. Swój niepowtarzalny smak zawdzięcza dodatkowi żółtego sera i mieszance specjalnie wyselekcjonowanych przypraw, w tym: pieprzu, czosnku i chili. Kiełbasa wędzona i parzona.

Kiełbasa idealna do upieczenia na grillu, o mocnym, pikantnym smaku i aromacie. Dodatek żółtego sera sprawia, że kiełbasa nabiera nowego, ciekawego smaku.

Kiełbasa grillowa

Kiełbasa grillowa przygotowywana jest z peklowanego mięsa wołowego średnio rozdrobnionego. Przyprawiana naturalną mieszanką przypraw, wśród których dominują: pieprz, gorczyca, imbir i majeranek. Kiełbasa wędzona i parzona w naturalnej osłonce z wieprzowego jelita.

Kiełbasa doskonale smakuje po upieczeniu na grillu lub podgrzaniu w wodzie. Idealnie komponuje się z sałatkami ze świeżych oraz marynowanych warzyw i serów.

Karkówka na grilla

Plastry wyśmienitej karkówki, przyprawiane doskonale dobraną mieszanką pikantnych przypraw na grilla, w których można wyczuć delikatne nuty czosnku i papryki. Karkówka pakowana próżniowo, co gwarantuje jej świeżość nawet przy dłuższym przechowywaniu.

Doskonała, pikantna karkówka na grilla, do podawania w towarzystwie ulubionych sałatek i sosów.

Boczek na grilla

Doskonałe plastry świeżego boczku, przyprawiane specjalnie wyselekcjonowaną mieszanką grillowych przypraw z delikatną nutą papryki i czosnku. Boczek pakowany próżniowo.

Smakowity przysmak, którego smak docenią wszyscy wielbiciele grillowanego mięsa. Najwyższej jakości mięso i doskonale dobrane przyprawy sprawiają, że boczek smakuje wyśmienicie, a odpowiednio wypieczony staje się chrupiący.

Żeberka na grilla

Kawałki wyśmienitych żeberek w pikantnej przyprawie z wyczuwalnymi, delikatnymi nutami papryki i czosnku. Żeberka pakowane próżniowo, co pozwala im na zachowanie najwyższej świeżości nawet przy dłuższym przechowywaniu.

Smakowite żeberka w wyśmienitej, specjalnej, pikantnej grillowej przyprawie. Doskonale smakują z grilla same w sobie, zyskują jeszcze więcej w towarzystwie sałatek i sosów.