Zadzwoń do nas: 52 302 44 25

Lista sklepów firmowych oferujących Wędliny Morawskich

Gdzie kupić wędliny firmy Morawscy? | Wybierz smakowite mięsa i wędliny

Sklep firmowy w Gnieźnie

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi danymi naszego sklepu firmowego w Gnieźnie. Znajdą Państwo tutaj dokładny adres, numer telefonu oraz godziny otwarcia sklepu.

więcej o sklepie

Sklep firmowy w Mogilnie

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi danymi naszego sklepu firmowego w Mogilnie. Znajdą Państwo tutaj dokładny adres, numer telefonu oraz godziny otwarcia sklepu.

więcej o sklepie

Pozostałe zaprzyjaźnione sklepy

Gdzie kupić wędliny firmy Morawscy? | Wybierz smakowite mięsa i wędliny

Sklep Mięso-Wędliny Beata Turostowska

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi danymi naszego zaprzyjaźnionego sklepu w Żninie. Znajdą Państwo tutaj dokładny adres, numer telefonu oraz godziny otwarcia sklepu.

więcej o sklepie

Sklepy firmowe

Gdzie kupisz nasze produkty? | Poznaj godziny otwarcia naszych sklepów

Obecnie firma Morawscy posiada trzy sklepy mięsne, w których mogą zaopatrzyć się Państwo w doskonałe mięsa i wędliny. Nasze sklepy znajdą Państwo w Gnieźnie, Mogilnie i Pakości. W najbliższej przyszłości planujemy otwarcie kolejnych sklepów, tak aby móc zaoferować nasze mięsa i wędliny Klientom z kolejnych polskich miast.

Codzienne dostawy

Szeroki asortyment | Zawsze świeże mięsa i wędliny

Nieustannie dbamy o najwyższą jakość naszych produktów, a ich codzienne dostawy sprawiają, że w naszych sklepach zawsze znajdą Państwo świeże mięso i wędliny. Dzięki temu, codziennie uzupełniamy asortyment i mogą mieć Państwo pewność, że odnajdą w naszych sklepach ulubione mięsa i wędliny.

Nieustannie poszerzamy nasza ofertę

Wyroby szlachetne | Ekologiczne mięsa i wędliny

W trosce o zadowolenie naszych Klientów nieustannie poszerzamy ofertę naszych sklepów. W naszych sklepach oprócz szerokiego asortymentu doskonałych mięś i wędlin znajdą również Państwo rozbudowaną ofertę produktów szlachetnych. To linia kiełbas, szynek i wędzonek, które przygotowywane są ze szczególną dbałością o ich staropolską recepturę, domowy smak i aromat. Od niedawna w naszych sklepach dostępne są również produkty bez konserwantów i „dodatków E”. To wyroby mięsne, które swój doskonały smak i aromat zawdzięczają jedynie naturalnym przyprawom i dodatkom, przygotowywane bez dodatku konserwantów i peksoli.

Sklepy firmowe

Gdzie znajdziesz nasze sklepy? | Godziny otwarcia

Sklep w Gnieźnie:

wtorek – piątek: od 7:00 do 15:00
sobota: od 7:00 do 13:00

Sklep w Mogilnie:

wtorek – piątek: od 7:00 do 15:30
sobota: od 7:00 do 11:30